Ajalooklubi kutsub

14. veebruar 2018, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

Hea ajaloohuviline,

Eesti Vabariigi 100. aastapäeva puhul on asjakohane meenutada vabariigi algusaega. MTÜ Kõrvekülalise ajalooklubi kutsub teisipäeval, 27. veebruaril kell 18 Kõrveküla kooli raamatukokku teemaõhtule „Vabadussõda Tartumaal“. Kõrveküla kooli ajalooõpetaja Gerro Avarlaid teeb ettekande Vabadussõjast ja sellega kaasnenud sotsiaal-, julgeoleku, mobiliseerimis- ja toitlustusprobleemidest (sh salakaubandusest). Ajalooklubi aktiivne liige Risto Pool aga räägib Paju lahingi tähtsusest ning Äksi lahingus langenud kohalikust kangelasest Mihkel Arenist.

Ettekannetele järgneb tavapärane arutelu tee- ja kohvilaua ääres.

HPV nakkuse vastasest vaktsineerimisest

2. veebruar 2018, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

Vaktsineerimisega seoses on ringlemas palju väärinfot, mida levitatakse nii meedias kui ka otse koolide ja lapsevanemate poole pöördudes. Sellega seoses edastame Teile pädevate ametite ja erialaseltside poolt koostatud pöördumise koos lisaga HPV nakkuse vastase vaktsineerimise teemal, mis annab tõenduspõhise ülevaate HPV vaktsiinist ja põhjustest, miks on HPV vastane vaktsineerimine riiklikku immuniseerimiskavasse lisatud.

1. klassi tulevate laste dokumentide vastuvõtt

22. jaanuar 2018, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

Avaldusi 1. klassi vastuvõtuks saab vanem esitada 1. märtsist – 1. maini.

EELKOOL

22. jaanuar 2018, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

Ootame 1. klassi tulevaid lapsi eelkooli.

II õppeveerandi tublimad õppurid

22. detsember 2017, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

K Ä S K K I R I                                                                                 22.12.2017 nr 3.-11/15

Kiituse avaldamine