I õppeveerandi tublimad õppurid

20. oktoober 2017, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

K Ä S K K I R I                                                                     20.10.2017     nr 3.-11/13

 

Kiituse avaldamine

 

A v a l d a n   k i i t u s t

 

2017/2018  õppeaasta I õppeveerandi õppetulemuste eest alljärgnevalt:



I “väga hea” õppeedukuse ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest:

 

  1. Uku Aleksanderson – 2. a klass

  2. Heelika Elbrecht – 2. a klass

  3. Silver Jallai – 2. a klass

  4. Daniel Kaljula – 2. a klass

  5. Madli Kannisto – 2. a klass

  6. Kärol Kullamäe – 2. a klass

  7. Erin Lemendik – 2. a klass

  8. Larsen Lubi – 2. a klass

  9. Ivo Lõhmus – 2. a klass

  10. Johan Muhhin – 2. a klass

  11. Merit Nigulas – 2. a klass

  12. Mona Nõmmoja – 2. a klass

  13. Tristan Ossul – 2. a klass

  14. Eveli Silm – 2. a klass

  15. Lenna Lotta Urmann – 2. a klass

  16. Krislin Nikita Varik – 2. a klass

  17. Mari-Ann Ala – 2. b klass  

  18. Roman Ilja – 2. b klass                              

  19. Lisandra Kolberg – 2. b klass

  20. Gert Koor – 2. b klass      

  21. Karl Richard Lemming – 2. b klass      

  22. Brigitta Otsalt – 2. b klass      

  23. Perla-Liisa Pärnamaa – 2. b klass

  24. Fred Začek – 2. b klass        

  25. Karl Mathias Tamm – 2. b klass      

  26. Jaan Einasto – 2. c klass            

  27. Anna Maria Jõgi – 2. c klass      

  28. Emma Jämsa – 2. c klass              

  29. Liisi Kaart – 2. c klass              

  30. Uku Kaart – 2. c klass    

  31. Ott-Kaspar Karu – 2. c klass            

  32. Robert Mihhalevski – 2. c klass              

  33. Rasmus Pikk – 2. c klass      

  34. Chrisette Reisalu – 2. c klass              

  35. Rebeka Tameri – 2. c klass              

  36. Riin Marii Tamm – 2. c klass  

  37. Sten Markus Adamson – 3. a klass

  38. Mihkel Kivastik – 3. a klass

  39. Kaspar Koor – 3. a klass

  40. Liis Marie Lepp – 3. a klass

  41. Oliver Robert Luulik – 3. a klass

  42. Carolina Isabel Migul – 3. a klass

  43. Karmen Orav – 3. a klass

  44. Teele Peder – 3. a klass

  45. Marten Pogost – 3. a klass

  46. Grettel Puhm – 3. a klass

  47. Tuuli Salus – 3. a klass

  48. Pärtel Valge – 3. a klass

  49. Andra Hallop – 3. b klass

  50. Rethe Kolberg – 3. b klass

  51. Marta Maasik – 3. b klass

  52. Maribel Salmre – 3. b klass

  53. Grete Õis – 3. b klass

  54. Maibrit Aas – 3. c klass

  55. Heidi Kalg – 3. c klass

  56. Marko Karzubov – 3. c klass

  57. Mark Kornevski – 3. c klass

  58. Berili Kuul – 3. c klass

  59. Rasmus Kütt – 3. c klass

  60. Lennart Liivamägi – 3. c klass

  61. Marleen Ollissaar – 3. c klass

  62. Mirtel Padar – 3. c klass

  63. Gerty Sulakatko – 3. c klass

  64. Kirke Stefani Vider – 3. c klass

  65. Karl Martin Veski – 4. a klass

  66. Karoliina Karm – 4. b klass                                            

  67. Elise Lemendik – 4. b klass                                          

  68. Lauren Rannula – 4. b klass                                          

  69. Carmen Visnapuu  – 4. b klass

  70. Hannali-Hayleen Reinsoo – 5. a klass

  71. Annabel Taaber – 5. a klass

  72. Säde Einasto – 5. b klass

  73. Mariann Matteus – 5. b klass

  74. Oliver Ojakäär – 6. a klass

  75. Harry Pihlik – 6. b klass

  76. Joosep Tekku – 6. b klass

  77. Grete Karsna – 7. a klass

  78. Mia Marleen Meeksa – 8. klass

  79. Äli Ollissaar – 8. klass

  80. Silvia Jallai – 9. a klass

  81. Elis Luik – 9. a klass

  82. Grete Paat – 9. a klass

  83. Marta Roosimaa – 9. a klass

  84. Anette Valge – 9. a klass

  85.   

II “väga hea” ja “hea” õppeedukuse eest ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

  1. Johannes Aasna – 2. a klass  

  2. Kätlin Käspri – 2. a klass  

  3. Kaisa Tali – 2. a klass  

  4. Antony Tromp – 2. a klass  

  5. Rebecca Halapuu  – 2. b klass          

  6. Mirko Hillak – 2. b klass

  7. Robert Meitern – 2. b klass                

  8. Carola Nurm – 2. b klass                        

  9. Paul Johan Nurme – 2. b klass                        

  10. Miia Prüüs – 2. b klass      

  11. Clara Sandra Põldoja – 2. b klass      

  12. Loore-Mia Ruuse – 2. b klass        

  13. Inger Tamm – 2. b klass        

  14. Heelika Tattar – 2. b klass

  15. Mihkel Simon Allas – 2. c klass            

  16. Hugo Kulaga – 2. c klass              

  17. Martin Lill – 2. c klass          

  18. Sten Markkus Luik – 2. c klass            

  19. Eva Ollissaar – 2. c klass            

  20. Carl Martten Otsa – 2. c klass              

  21. Robert Sasi – 2. c klass        

  22. Aron Ergma – 3. a klass

  23. Cristian Kazbekov – 3. a klass

  24. Tõnn Mihhailov – 3. a klass

  25. Hugo Mõttus – 3. a klass

  26. Voldemar Pärn – 3. a klass

  27. Mia Rebaste – 3. a klass

  28. Karolina Tretjak – 3. a klass

  29. Elissa Tõrva – 3. a klass

  30. Liisi Kesperi – 3. b klass

  31. Laura-Liisa Kevend – 3. b klass

  32. Marten Kiissel – 3. b klass

  33. Raiko Pedaste – 3. b klass

  34. Markus Mängel – 3. b klass

  35. Otto Ojasaar – 3. b klass

  36. Heili Sikk – 3. b klass

  37. Helena Tamm – 3. b klass

  38. Getrin Teenu – 3. b klass

  39. Kenert Ander Õun – 3. b klass

  40. Karel Kera – 3. c klass                                                  

  41. Emilie Katharina Kodanik – 3. c klass                                                              

  42. Krisete Pärna – 3. c klass                                                                                

  43. Sten Soopalu – 3. c klass                                                                                  

  44. Annemari Suvi – 3. c klass                                                                              

  45. Glen Kevin Värton – 3. c klass                                                                      

  46. Heleri Elbrecht – 4. a klass

  47. Kristjan Kivimets – 4. a klass

  48. Grettel Mirell Kutsar – 4. a klass

  49. Kristjan Martten Kutsar – 4. a klass

  50. Karolina Kuusik – 4. a klass

  51. Lisanne Liivat – 4. a klass

  52. Helena Ostrat – 4. a klass

  53. Raimondo Ott – 4. a klass

  54. Kevin-Mairon Parkala – 4. a klass

  55. Lenna Peebu – 4. a klass

  56. Kirke Tamm – 4. a klass

  57. Reiko Marten Tamm – 4. a klass

  58. Airos Tammur – 4. a klass

  59. Ken-Renori Urb – 4. a klass

  60. Sebastian Villems – 4. a klass

  61. Senni Aasna – 4. b klass

  62. Erik Aleksanderson – 4. b klass

  63. Henry Arund – 4. b klass

  64. Gregor Hein – 4. b klass

  65. Karl Joosep Joosing – 4. b klass

  66. Oliver Kiik – 4. b klass

  67. Robert Kiik – 4. b klass

  68. Martin Kool  – 4. b klass

  69. Kaspar Koorits – 4. b klass

  70. Veiko Lupp – 4. b klass

  71. Anett Sasko  – 4. b klass

  72. Lukas Tõnisson – 4. b klass

  73. Sandra Loos – 5. a klass

  74. Claudia Victoria Migul – 5. a klass

  75. Emma Ojasaar – 5. a klass

  76. Oskar Orav – 5. a klass

  77. Helena Reintamm – 5. a klass

  78. Lisete Roosimaa – 5. a klass

  79. Elice Rudakov – 5. a klass

  80. Artur Sareal – 5. a klass

  81. Kenneth-Sten Säde  – 5. a klass

  82. Uku Mart Tähnas – 5. a klass

  83. Carmel Vares – 5. a klass

  84. Joonas Voogla – 5. a klass

  85. Erin Amber Anne Dunaway – 5. b klass

  86. Elise Jõgar – 5. b klass

  87. Ksenija Larina – 5. b klass

  88. Doris Märss – 5. b klass

  89. Teele Ploomipuu – 5. b klass

  90. Maria Elisa Säre – 5. b klass

  91. Evalotta Začek – 5. b klass

  92. Karli Joorits – 6. a klass

  93. Kaur Ruben Ragis – 6. a klass

  94. Matis Aleksander Rein  – 6. a klass

  95. Aleksander Hendrik Säre – 6. a klass    

  96. Taavi Kont – 6. b klass

  97. Elis Lõhmus – 6. b klass

  98. Liisa Pahmar – 6. b klass

  99. Barbara Põldmaa – 6. b klass

  100. Angeli Tromp – 6. b klass

  101. Elenor Tõrva – 6. b klass

  102. Karl Manfred Kalja – 7. a klass

  103. Sten Erik Keem – 7. a klass

  104. Uku Renek Kronbergs – 7. a klass

  105. Geiri Kuusik – 7. a klass

  106. Sanne-Liisa Lemmats – 7. a klass

  107. Triin Marii Lepp – 7. a klass

  108. Romario Lääne – 7. a klass

  109. Emilija Mutso – 7. a klass

  110. Merit  Visnapuu – 7. a klass

  111. Karen Kristal Anne Dunaway – 7. b klass

  112. Isabel Kalbin – 7. b klass

  113. Renet Kiipsaar – 7. b klass

  114. Kätriin Kivimets – 7. b klass

  115. Hanna-Greta Mihhailova – 7. b klass          

  116. Alexandra Marie Priestman – 7. b klass

  117. Eliis-Kristina Puusalu – 7. b klass

  118. Laura Tamm – 7. b klass

  119. Marleen Jelizavetski – 8. klass

  120. Oliver Jõgar – 8. klass

  121. Martin Pahk – 8. klass

  122. Hannali Salus – 8. klass

  123. Vanessa Tamm – 8. klass

  124. Revon Tammur – 8. klass

  125. Tormi Märten Metsnik – 9. a klass

  126. Laura Pihlik – 9. a klass

  127. Risto Holtsmeier – 9. b klass

  128. Isabella Kelder  – 9. b klass

  129. Eleriin Ojakäär – 9. b klass

  130. Liisi Soosaar – 9. b klass

  131. Enrice Tennosaar – 9. b klass

  132. Henri Treier – 9. b klass

  133. Lota Tähemaa – 9. b klass

  134. Triin Visnapuu – 9. b klass

     

     

    Andres Jõgar

    Direktor



Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri