II õppeveerandi tublimad õppurid

22. detsember 2017, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

K Ä S K K I R I                                                                                 22.12.2017 nr 3.-11/15


Kiituse avaldamine



A v a l d a n   k i i t u s t


2017/2018 õppeaasta II õppeveerandi õppetulemuste eest alljärgnevalt:


I “väga hea” õppeedukuse ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest:


  1. Mia Johanna Kadastu – 1. a klass

  2. Kristel Kangro – 1. a klass

  3. Sander Konsap – 1. a klass

  4. Ekke Karl Kuusik – 1. a klass

  5. Oliver Kütt – 1. a klass

  6. Riko Matto – 1. a klass

  7. Rita-Liisa Mooses – 1. a klass

  8. Otto Rebaste – 1. a klass

  9. Aron Soosaar – 1. a klass

  10. Eeri Suslov – 1. a klass

  11. Agor-Andreas Jõesaar – 1. b klass

  12. Kirsika Kelder – 1. b klass

  13. Karl Koho – 1. b klass

  14. Lauri Kärsin – 1. b klass

  15. Lisandra Lehemets – 1. b klass

  16. Ketriin Lepik – 1. b klass

  17. Sten Mitt – 1. b klass

  18. Romari Mõttus – 1. b klass

  19. Helery Närap – 1. b klass

  20. Isabella Ploomipuu – 1. b klass

  21. Loola Sillamaa – 1. b klass

  22. Sandra Säälik – 1. b klass

  23. Saskia Toots – 1. b klass

  24. Taavi Täpsi – 1. b klass

  25. Tauri Täpsi – 1. b klass

  26. Eliisa Uibo – 1. b klass

  27. Dominick Bayron Veelma – 1. b klass

  28. Delia Elisabeth Vider – 1. b klass

  29. Oliver Adamson – 1. c klass

  30. Hendrik Alanurm – 1. c klass

  31. Gerry-Krismar Hain – 1. c klass

  32. Grete Hein – 1. c klass

  33. Joosep Hummal – 1. c klass

  34. Adeele Kiis – 1. c klass

  35. Simon Kimmel – 1. c klass

  36. Lee Kriit – 1. c klass

  37. Robin Käspri – 1. c klass

  38. Hannaly Laaneoja – 1. c klass

  39. Sebastian Maaring – 1. c klass

  40. Kaarel Ojaste – 1. c klass

  41. Greogor Ottas – 1. c klass

  42. Petros Popandopulo – 1. c klass

  43. Anete Isadora Sööt – 1. c klass

  44. Ketri Taaber – 1. c klass

  45. Emily Villiko – 1. c klass

  46. Uku Aleksanderson – 2. a klass

  47. Heelika Elbrecht – 2. a klass

  48. Kärol Kullamäe – 2. a klass

  49. Erin Lemendik – 2. a klass

  50. Johan Muhhin – 2. a klass

  51. Merit Nigulas – 2. a klass

  52. Mona Nõmmoja – 2. a klass

  53. Tristan Ossul – 2. a klass

  54. Eveli Silm – 2. a klass

  55. Lenna Lotta Urmann – 2. a klass

  56. Krislin Nikita Varik – 2. a klass

  57. Mari-Ann Ala – 2. b klass

  58. Roman Ilja – 2. b klass

  59. Lisandra Kolberg – 2. b klass

  60. Gert Koor – 2. b klass

  61. Karl-Richard Lemming – 2. b klass

  62. Paul Johan Nurme – 2. b klass

  63. Miia Prüüs – 2. b klass

  64. Perla-Liisa Pärnamaa – 2. b klass

  65. Fred Zacek – 2. b klass

  66. Mihkel Simon Allas – 2. c klass

  67. Jaan Einasto – 2. c klass

  68. Anna Maria Jõgi – 2. c klass

  69. Emma Jämsa – 2. c klass

  70. Liisi Kaart – 2. c klass

  71. Uku Kaart – 2. c klass

  72. Ott-Kaspar Karu – 2. c klass

  73. Martin Lill – 2. c klass

  74. Eva Ollissaar – 2. c klass

  75. Rasmus Pikk – 2. c klass

  76. Chrisette Reisalu – 2. c klass

  77. Rebeka Tameri – 2. c klass

  78. Riin Marii Tamm – 2. c klass

  79. Mihkel Kivastik – 3. a klass

  80. Oliver Robert Luulik – 3. a klass

  81. Carolina Isabel Migul – 3. a klass

  82. Tõnn Mihhailov – 3. a klass

  83. Hugo Mõttus – 3. a klass

  84. Teele Peder – 3. a klass

  85. Marten Pogost – 3. a klass

  86. Grettel Puhm – 3. a klass

  87. Mia Rebaste – 3. a klass

  88. Tuuli Salus – 3. a klass

  89. Pärtel Valge – 3. a klass

  90. Andra Hallop – 3. b klass

  91. Rethe Kolberg – 3. b klass

  92. Grete Õis – 3. b klass

  93. Maibrit Aas – 3. c klass

  94. Heidi Kalg – 3. c klass

  95. Marko Karzubov – 3. c klass

  96. Mark Kornevski – 3. c klass

  97. Berili Kuul – 3. c klass

  98. Rasmus Kütt – 3. c klass

  99. Lennart Liivamägi – 3. c klass

  100. Marleen Ollissaar – 3. c klass

  101. Mirtel Padar – 3. c klass

  102. Gerty Sulakatko – 3. c klass

  103. Annemari Suvi – 3. c klass

  104. Kirke Stefani Vider – 3. c klass

  105. Glen Kevin Värton – 3. c klass

  106. Karl Martin Veski – 4. a klass

  107. Gregor Hein – 4. b klass

  108. Karoliina Karm – 4. b klass

  109. Elise Lemendik – 4. b klass

  110. Lauren Rannula – 4. b klass

  111. Anett Sasko – 4. b klass

  112. Carmen Visnapuu – 4. b klass

  113. Emma Ojasaar – 5. a klass

  114. Hannali-Hayleen Reinsoo – 5. a klass

  115. Helena Reintamm – 5. a klass

  116. Säde Einasto – 5. b klass

  117. Teele Ploomipuu – 5. b klass

  118. Evalotta Začek – 5. b klass

  119. Annabel Taaber – 5. b klass

  120. Oliver Ojakäär – 6. a klass

  121. Harry Pihlik – 6. b klass

  122. Grete Karsna – 7. a klass

  123. Mia Marleen Meeksa – 8. klass

  124. Silvia Jallai – 9. a klass

  125. Elis Luik – 9. a klass

  126. Grete Paat – 9. a klass

  127. Marta Roosimaa – 9. a klass

  128. Anette Valge – 9. a klass

  129. Eleriin Ojakäär – 9. b klass

  130. Liisi Soosaar – 9. b klass

  131. Triin Visnapuu – 9. b klass


II “väga hea” ja “hea” õppeedukuse eest ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest


  1. Kennet Koort – 1. a klass

  2. Lenna Liivat – 1. a klass

  3. Helena Makarevitš – 1. a klass

  4. Martina Meribel Metsmaa – 1. a klass

  5. Joonas Mäeorg – 1. a klass

  6. Joel Reinsoo – 1. a klass

  7. Amalia Rummel Da Costa – 1. a klass

  8. Jarek Saks – 1. a klass

  9. Eleriin Sarapuu – 1. a klass

  10. Gerit-Karolin Strauss – 1. a klass

  11. Aron Unt – 1. a klass

  12. Uljana Vallimets – 1. a klass

  13. Rasmus Saaliste – 1. b klass

  14. Karl Andreas Vaarask – 1. b klass

  15. Samuel Villems – 1. b klass

  16. Marie Aliise Bettler – 1. c klass

  17. Mihkel Kesperi – 1. c klass

  18. Sebastian Ott – 1. c klass

  19. Renari Rõõm – 1. c klass

  20. Johannes Aasna – 2. a klass

  21. Silver Jallai – 2. a klass

  22. Daniel Kaljula – 2. a klass

  23. Madli Kannisto – 2. a klass

  24. Renald Mattias Koronbergs – 2. a klass

  25. Kätlin Käspri – 2. a klass

  26. Larsen Lubi – 2. a klass

  27. Ivo Lõhmus – 2. a klass

  28. Andro Rohtla – 2. a klass

  29. Kaisa Tali – 2. a klass

  30. Antony Tromp – 2. a klass

  31. Rebecca Halapuu – 2. b klass

  32. Mirko Hillak – 2. b klass

  33. Arabella Koort – 2. b klass

  34. Carola Nurm – 2. b klass

  35. Brigitta Otsalt – 2. b klass

  36. Clara Sandra Põldoja – 2. b klass

  37. Loore-Mia Ruuse – 2. b klass

  38. Inger Tamm – 2. b klass

  39. Karl Mathias Tamm – 2. b klass

  40. Heelika Tattar – 2. b klass

  41. Hugo Kulaga – 2. c klass

  42. Sten Markkus Luik – 2. c klass

  43. Robert Mihhalevski – 2. c klass

  44. Carl Martten Otsa – 2. c klass

  45. Robert Sasi – 2. c klass

  46. Sten Markus Adamson – 3. a klass

  47. Aron Ergma – 3. a klass

  48. Cristian Kazbekov – 3. a klass

  49. Kaspar Koor – 3. a klass

  50. Liis Marie Lepp – 3. a klass

  51. Karmen Orav – 3. a klass

  52. Voldemar Pärn – 3. a klass

  53. Karolina Tretjak – 3. a klass

  54. Elissa Tõrva – 3. a klass

  55. Liisi Kesperi – 3. b klass

  56. Laura-Liisa Kevend – 3. b klass

  57. Marten Kiissel – 3. b klass

  58. Marta Maasik – 3. b klass

  59. Markus Mängel – 3. b klass

  60. Otto Ojasaar – 3. b klass

  61. Maribel Salmre – 3. b klass

  62. Heili Sikk – 3. b klass

  63. Helena Tamm – 3. b klass

  64. Kenert Ander Õun – 3. b klass

  65. Emilie Katharina Kodanik – 3. c klass

  66. Krisete Pärna – 3. c klass

  67. Heleri Elbrecht – 4. a klass

  68. Kristjan Kivimets – 4. a klass

  69. Grettel Mirell Kutsar – 4. a klass

  70. Kristjan Martten Kutsar – 4. a klass

  71. Karolina Kuusik – 4. a klass

  72. Marleen Kõrv – 4. a klass

  73. Lisanne Liivat – 4. a klass

  74. Helena Ostrat – 4. a klass

  75. Raimondo Ott – 4. a klass

  76. Lenna Peebu – 4. a klass

  77. Kirke Tamm – 4. a klass

  78. Reiko Marten Tamm – 4. a klass

  79. Airos Tammur – 4. a klass

  80. Ken-Renori Urb – 4. a klass

  81. Sebastian Villems – 4. a klass

  82. Erik Aleksanderson – 4. b klass

  83. Henry Arund – 4. b klass

  84. Karl Joosep Joosing – 4. b klass

  85. Oliver Kiik – 4. b klass

  86. Martin Kool – 4. b klass

  87. Kaspar Koorits – 4. b klass

  88. Veiko Lupp – 4. b klass

  89. Lukas Tõnisson – 4. b klass

  90. Sandra Loos – 5. a klass

  91. Claudia Victoria Migul – 5. a klass

  92. Oskar Orav – 5. a klass

  93. Lisete Roosimaa – 5. a klass

  94. Elice Rudakov – 5. a klass

  95. Uku Mart Tähnas – 5. a klass

  96. Carmel Vares – 5. a klass

  97. Ester Eensaar – 5. b klass

  98. Elise Jõgar – 5. b klass

  99. Ksenija Larina – 5. b klass

  100. Mariann Matteus – 5. b klass

  101. Doris Märss – 5. b klass

  102. Maria Elisa Säre – 5. b klass

  103. Renary Harak – 6. a klass

  104. Karli Joorits – 6. a klass

  105. Kaur Ruben Ragis – 6. a klass

  106. Matis Aleksander Rein – 6. a klass

  107. Aleksander Hendrik Säre – 6. a klass

  108. Melissa Desire Meeksa – 6. b klass

  109. Liisa Pahmar – 6. b klass

  110. Angelica Rumjantsev – 6. b klass

  111. Joosep Tekku – 6. b klass

  112. Angeli Tromp – 6. b klass

  113. Elenor Tõrva – 6. b klass

  114. Karolina Bogoljubov – 7. a klass

  115. Uku Renek Kronbergs – 7. a klass

  116. Geiri Kuusik – 7. a klass

  117. Sanne-Liisa Lemmats – 7. a klass

  118. Triin Marii Lepp – 7. a klass

  119. Emilija Mutso – 7. a klass

  120. Merit Visnapuu – 7. a klass

  121. Karen Kristal Anne Dunaway – 7. b klass

  122. Kätriin Kivimets – 7. b klass

  123. Isabel Luik – 7. b klass

  124. Hanna-Greta Mihhailova – 7. b klass

  125. Ralf Paat – 7. b klass

  126. Alexandra Marie Priestman – 7. b klass

  127. Laura Tamm – 7. b klass

  128. Marleen Jelizavetski – 8. klass

  129. Oliver Jõgar – 8. klass

  130. Äli Ollissaar – 8. klass

  131. Martin Pahk – 8. klass

  132. Revon Tammur – 8. klass

  133. Raner Kiisk – 9. a klass

  134. Tormi Märten Metsnik – 9. a klass

  135. Laura Pihlik – 9. a klass

  136. Stina Varik – 9. a klass

  137. Risto Holtsmeier – 9. b klass

  138. Isabella Kelder – 9. b klass

  139. Gaius Sults – 9. b klass

  140. Enrice Tennosaar – 9. b klass

  141. Henri Treier – 9. b klass


Andres Jõgar

Direktor




Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri