III õppeveerandi tublimad õppurid

20. märts 2018, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

K Ä S K K I R I                                                          16.03.2018 nr 3.-11/16

Kiituse avaldamine


A v a l d a n   k i i t u s t


2017/2018 õppeaasta III õppeveerandi õppetulemuste eest alljärgnevalt:


I “väga hea” õppeedukuse ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest:

  1. Mia Johanna Kadastu – 1. a klass

  2. Kristel Kangro – 1. a klass

  3. Sander Konsap – 1. a klass

  4. Ekke Karl Kuusik – 1. a klass

  5. Oliver Kütt – 1. a klass

  6. Riko Matto – 1. a klass

  7. Martina Meribel Metsmaa – 1. a klass

  8. Otto Rebaste – 1. a klass

  9. Joel Reinsoo – 1. a klass

  10. Eleriin Sarapuu – 1. a klass

  11. Aron Soosaar – 1. a klass

  12. Eeri Suslov – 1. a klass

  13. Uljana Vallimets – 1. a klass

  14. Agor-Andreas Jõesaar – 1. b klass

  15. Kirsika Kelder – 1. b klass

  16. Karl Koho – 1. b klass

  17. Lauri Kärsin – 1. b klass

  18. Lisandra Lehemets – 1. b klass

  19. Ketriin Lepik – 1. b klass

  20. Sten Mitt – 1. b klass

  21. Helery Närap – 1. b klass

  22. Isabella Ploomipuu – 1. b klass

  23. Sandra Säälik – 1. b klass

  24. Saskia Toots – 1. b klass

  25. Taavi Täpsi – 1. b klass

  26. Tauri Täpsi – 1. b klass

  27. Eliisa Uibo – 1. b klass

  28. Dominick Bayron Veelma – 1. b klass

  29. Oliver Adamson – 1. c klass

  30. Hendrik Alanurm – 1. c klass

  31. Marie Aliise Bettler – 1. c klass

  32. Simon Kimmel – 1. c klass

  33. Lee Kriit – 1. c klass

  34. Hannaly Laaneoja – 1. c klass

  35. Sebastian Maaring – 1. c klass

  36. Kaarel Ojaste – 1. c klass

  37. Anete Isadora Sööt – 1. c klass

  38. Ketri Taaber – 1. c klass

  39. Daniel Kaljula – 2. a klass

  40. Madli Kannisto – 2. a klass

  41. Kärol Kullamäe – 2. a klass

  42. Larsen Lubi – 2. a klass

  43. Merit Nigulas – 2. a klass

  44. Tristan Ossul – 2. a klass

  45. Eveli Silm – 2. a klass

  46. Lenna Lotta Urmann – 2. a klass

  47. Krislin Nikita Varik – 2. a klass

  48. Mari-Ann Ala – 2. b klass

  49. Roman Ilja – 2. b klass

  50. Lisandra Kolberg – 2. b klass

  51. Gert Koor – 2. b klass

  52. Karl-Richard Lemming – 2. b klass

  53. Paul Johan Nurme – 2. b klass

  54. Perla-Liisa Pärnamaa – 2. b klass

  55. Loore-Mia Ruuse – 2. b klass

  56. Fred Zacek – 2. b klass

  57. Mihkel Simon Allas – 2. c klass

  58. Jaan Einasto – 2. c klass

  59. Anna Maria Jõgi – 2. c klass

  60. Emma Jämsa – 2. c klass

  61. Liisi Kaart – 2. c klass

  62. Uku Kaart – 2. c klass

  63. Ott-Kaspar Karu – 2. c klass

  64. Robert Mihhalevski – 2. c klass

  65. Eva Ollissaar – 2. c klass

  66. Rasmus Pikk – 2. c klass

  67. Chrisette Reisalu – 2. c klass

  68. Rebeka Tameri – 2. c klass

  69. Riin Marii Tamm – 2. c klass

  70. Sten Markus Adamson – 3. a klass

  71. Mihkel Kivastik – 3. a klass

  72. Kaspar Koor – 3. a klass

  73. Liis Marie Lepp – 3. a klass

  74. Oliver Robert Luulik – 3. a klass

  75. Hugo Mõttus – 3. a klass

  76. Teele Peder – 3. a klass

  77. Marten Pogost – 3. a klass

  78. Mia Rebaste – 3. a klass

  79. Tuuli Salus – 3. a klass

  80. Pärtel Valge – 3. a klass

  81. Andra Hallop – 3. b klass

  82. Rethe Kolberg – 3. b klass

  83. Maribel Salmre – 3. b klass

  84. Grete Õis – 3. b klass

  85. Maibrit Aas – 3. c klass

  86. Heidi Kalg – 3. c klass

  87. Mark Kornevski – 3. c klass

  88. Berili Kuul – 3. c klass

  89. Rasmus Kütt – 3. c klass

  90. Marleen Ollissaar – 3. c klass

  91. Mirtel Padar – 3. c klass

  92. Gerty Sulakatko – 3. c klass

  93. Annemari Suvi – 3. c klass

  94. Karolina Kuusik – 4. a klass

  95. Reiko Marten Tamm – 4. a klass

  96. Ken-Renori Urb – 4. a klass

  97. Karl Martin Veski – 4. a klass

  98. Karoliina Karm – 4. b klass

  99. Lauren Rannula – 4. b klass

  100. Carmen Visnapuu – 4. b klass

  101. Emma Ojasaar – 5. a klass

  102. Hannali-Hayleen Reinsoo – 5. a klass

  103. Helena Reintamm – 5. a klass

  104. Uku Mart Tähnas – 5. a klass

  105. Säde Einasto – 5. b klass

  106. Mariann Matteus – 5. b klass

  107. Doris Märss – 5. b klass

  108. Teele Ploomipuu – 5. b klass

  109. Evalotta Začek – 5. b klass

  110. Annabel Taaber – 5. b klass

  111. Oliver Ojakäär – 6. a klass

  112. Joosep Tekku – 6. b klass

  113. Grete Karsna – 7. a klass

  114. Triin Marii Lepp – 7. a klass

  115. Hanna-Greta Mihhailova – 7. b klass

  116. Mia Marleen Meeksa – 8. klass

  117. Silvia Jallai – 9. a klass

  118. Elis Luik – 9. a klass

  119. Grete Paat – 9. a klass

  120. Laura Pihlik – 9. a klass

  121. Marta Roosimaa – 9. a klass

  122. Anette Valge – 9. a klass

  123. Liisi Soosaar – 9. b klass


II “väga hea” ja “hea” õppeedukuse eest ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest


  1. Tormi Jõemägi – 1. a klass

  2. Kiur Laanesaar – 1. a klass

  3. Lenna Liivat – 1. a klass

  4. Helena Makarevitš – 1. a klass

  5. Rita-Liisa Mooses – 1. a klass

  6. Joonas Mäeorg – 1. a klass

  7. Amalia Rummel Da Costa – 1. a klass

  8. Jarek Saks – 1. a klass

  9. Gerit-Karolin Strauss – 1. a klass

  10. Aron Unt – 1. a klass

  11. Romari Mõttus – 1. b klass

  12. Rasmus Saaliste – 1. b klass

  13. Loola Sillamaa – 1. b klass

  14. Delia Elisabeth Vider – 1. b klass

  15. Samuel Villems – 1. b klass

  16. Gerry-Krismar Hain – 1. c klass

  17. Grete Hein – 1. c klass

  18. Joosep Hummal – 1. c klass

  19. Mihkel Kesperi – 1. c klass

  20. Adeele Kiis – 1. c klass

  21. Sebastian Ott – 1. c klass

  22. Gregor Ottas – 1. c klass

  23. Petros Popandopulo – 1. c klass

  24. Renari Rõõm – 1. c klass

  25. Emily Villiko – 1. c klass

  26. Johannes Aasna – 2. a klass

  27. Uku Aleksanderson – 2. a klass

  28. Heelika Elbrecht – 2. a klass

  29. Silver Jallai – 2. a klass

  30. Renald Mattias Koronbergs – 2. a klass

  31. Kätlin Käspri – 2. a klass

  32. Erin Lemendik – 2. a klass

  33. Johan Muhhin – 2. a klass

  34. Mona Nõmmoja – 2. a klass

  35. Andro Rohtla – 2. a klass

  36. Kaisa Tali – 2. a klass

  37. Antony Tromp – 2. a klass

  38. Mirko Hillak – 2. b klass

  39. Carola Nurm – 2. b klass

  40. Brigitta Otsalt – 2. b klass

  41. Miia Prüüs – 2. b klass

  42. Clara Sandra Põldoja – 2. b klass

  43. Inger Tamm – 2. b klass

  44. Karl Mathias Tamm – 2. b klass

  45. Heelika Tattar – 2. b klass

  46. Hugo Kulaga – 2. c klass

  47. Martin Lill – 2. c klass

  48. Sten Markkus Luik – 2. c klass

  49. Carl Martten Otsa – 2. c klass

  50. Robert Sasi – 2. c klass

  51. Aron Ergma – 3. a klass

  52. Cristian Kazbekov – 3. a klass

  53. Carolina Isabel Migul – 3. a klass

  54. Tõnn Mihhailov – 3. a klass

  55. Karmen Orav – 3. a klass

  56. Grettel Puhm – 3. a klass

  57. Karolina Tretjak – 3. a klass

  58. Elissa Tõrva – 3. a klass

  59. Liisi Kesperi – 3. b klass

  60. Laura-Liisa Kevend – 3. b klass

  61. Marta Maasik – 3. b klass

  62. Markus Mängel – 3. b klass

  63. Otto Ojasaar – 3. b klass

  64. Heili Sikk – 3. b klass

  65. Helena Tamm – 3. b klass

  66. Getrin Teenu – 3. b klass

  67. Marko Karzubov – 3. c klass

  68. Emilie Katharina Kodanik – 3. c klass

  69. Lennart Liivamägi – 3. c klass

  70. Krisete Pärna – 3. c klass

  71. Kirke Stefani Vider – 3. c klass

  72. Glen Kevin Värton – 3. c klass

  73. Heleri Elbrecht – 4. a klass

  74. Kristjan Kivimets – 4. a klass

  75. Grettel Mirell Kutsar – 4. a klass

  76. Kristjan Martten Kutsar – 4. a klass

  77. Marleen Kõrv – 4. a klass

  78. Lisanne Liivat – 4. a klass

  79. Helena Ostrat – 4. a klass

  80. Raimondo Ott – 4. a klass

  81. Kevim-Mairon Parkala – 4. a klass

  82. Lenna Peebu – 4. a klass

  83. Kirke Tamm – 4. a klass

  84. Airos Tammur – 4. a klass

  85. Sebastian Villems – 4. a klass

  86. Senni Aasna – 4. b klass

  87. Erik Aleksanderson – 4. b klass

  88. Henry Arund – 4. b klass

  89. Gregor Hein – 4. b klass

  90. Karl Joosep Joosing – 4. b klass

  91. Oliver Kiik – 4. b klass

  92. Martin Kool – 4. b klass

  93. Kaspar Koorits – 4. b klass

  94. Elise Lemendik – 4. b klass

  95. Veiko Lupp – 4. b klass

  96. Anett Sasko – 4. b klass

  97. Sandra Loos – 5. a klass

  98. Claudia Victoria Migul – 5. a klass

  99. Oskar Orav – 5. a klass

  100. Lisete Roosimaa – 5. a klass

  101. Marten Teska – 5. a klass

  102. Carmel Vares – 5. a klass

  103. Joonas Voogla – 5. a klass

  104. Elise Jõgar – 5. b klass

  105. Ksenija Larina – 5. b klass

  106. Maria Elisa Säre – 5. b klass

  107. Karli Joorits – 6. a klass

  108. Marie Heleene Kalja – 6. a klass

  109. Kaur Ruben Ragis – 6. a klass

  110. Matis Aleksander Rein – 6. a klass

  111. Mihkel Sepp – 6. a klass

  112. Aleksander Hendrik Säre – 6. a klass

  113. Valeria Tretjak – 6. a klass

  114. Oliver Holtsmeier – 6. b klass

  115. Liisa Pahmar – 6. b klass

  116. Harry Pihlik – 6. b klass

  117. Barbara Põldmaa – 6. b klass

  118. Angelica Rumjantsev – 6. b klass

  119. Angeli Tromp – 6. b klass

  120. Elenor Tõrva – 6. b klass

  121. Geiri Kuusik – 7. a klass

  122. Sanne-Liisa Lemmats – 7. a klass

  123. Sireliis Loos – 7. a klass

  124. Emilija Mutso – 7. a klass

  125. Merit Visnapuu – 7. a klass

  126. Karen Kristal Anne Dunaway – 7. b klass

  127. Kätriin Kivimets – 7. b klass

  128. Ralf Paat – 7. b klass

  129. Alexandra Marie Priestman – 7. b klass

  130. Eliis-Kristina Puusalu – 7. b klass

  131. Laura Tamm – 7. b klass

  132. Marleen Jelizavetski – 8. klass

  133. Äli Ollissaar – 8. klass

  134. Martin Pahk – 8. klass

  135. Hannali Salus – 8. klass

  136. Revon Tammur – 8. klass

  137. Raner Kiisk – 9. a klass

  138. Risto Holtsmeier – 9. b klass

  139. Reigo Joorits – 9. b klass

  140. Isabella Kelder – 9. b klass

  141. Eleriin Ojakäär – 9. b klass

  142. Gaius Sults – 9. b klass

  143. Enrice Tennosaar – 9. b klass

  144. Henri Treier – 9. b klass

  145. Lota Tähemaa – 9. b klass

  146. Triin Visnapuu – 9. b klass

  147. Aramis Õis – 9. b klass


Andres Jõgar

Direktor




Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri