III õppeveerandi tublimad õppurid

19. märts 2019, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

K Ä S K K I R I                                                                                19.03.2019     nr 3.-11/20

 

Kiituse avaldamine




A v a l d a n   k i i t u s t

 

2018/2019 õppeaasta II õppeveerandi õppetulemuste eest alljärgnevalt:

I  “väga hea” õppeedukuse ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

 

1.   Katriin Ala – 1.a klass

2.   Hanna Allvere – 1.a klass

3.   Rasmus Kajalaid – 1.a klass

4.   Juhan Kivastik – 1.a klass

5.   Mette Mirjam Kuusik – 1.a klass

6.   Sander Metsa – 1.a klass

7.   Gregor Põldre – 1.a klass

8.   Alari Reiman – 1.a klass

9.   Kerten Reisalu – 1.a klass

10. Stella Rebecca Saarna – 1.a klass

11. Rebeka Saks – 1.a klass

12. Gregor Soom – 1.a klass

13. Tõnis Timma – 1.a klass

14. Leandra Annion – 1.b klass

15. Grete Joorits – 1.b klass

16. Jaron Joosing – 1.b klass

17. Agne Järvik – 1.b klass

18. Egle Järvik – 1.b klass

19. Rasmus Kaldamäe – 1.b klass

20. Marten Kask – 1.b klass

21. Lisete Koorits – 1.b klass

22. Martin Kolomiets – 1.b klass

23. Gerda Kullamäe – 1.b klass

24. Mirtel Kõrts – 1.b klass

25. Mari Muhhin – 1.b klass

26. Eero Mõttus – 1.b klass

27. Heidi Nigulas – 1.b klass

28. Grete Sofia Salutamm – 1.b klass

29. Patric Utsar – 1.b klass

30. Lisbet Hillak – 1.c klass

31. Kari Kindsigo – 1.c klass

32. Tauri Konsap – 1.c klass

33. Mia Lihtsa – 1.c klass

34. Märten Liivamägi – 1.c klass

35. Marten Meerits – 1.c klass

36. Mariel Meredith Metsmaa – 1.c klass

37. Kädily Muru – 1.c klass

38. Daniel Mutso – 1.c klass

39. Ingmar Nopason – 1.c klass

40. Joosep Ojaperv – 1.c klass

41. Nette Ossul – 1.c klass

42. Kätliis Piirikivi – 1.c klass

43. Karoliina Vähk – 1.c klass

44. Tormi Jõemägi – 2.a klass

45. Mia Johanna Kadastu – 2. a klass

46. Kristel Kangro – 2. a klass

47. Ekke Karl Kuusik – 2. a klass

48. Oliver Kütt – 2.a klass

49. Riko Matto – 2. a klass

50. Otto Rebaste – 2. a klass

51. Joel Reinsoo – 2.a klass

52. Eleriin Sarapuu – 2.a klass

53. Aron Soosaar – 2.a klass

54. Uljana Vallimets – 2.a klass

55. Agor-Andreas Jõesaar – 2.b klass

56. Karl Koho – 2.b klass

57. Lauri Kärsin – 2.b klass

58. Lisandra Lehemets – 2.b klass

59. Ketriin Lepik – 2.b klass

60. Isabella Ploomipuu – 2.b klass

61. Loola Sillamaa – 2.b klass

62. Saskia Toots – 2.b klass

63. Taavi Täpsi – 2.b klass

64. Eliisa Uibo – 2.b klass

65. Oliver Adamson – 2.c klass

66. Simon Kimmel – 2.c klass

67. Hannaly Laaneoja – 2.c klass

68. Sebastian Maaring – 2.c klass

69. Renari Rõõm – 2.c klass

70. Anete Isadora Sööt – 2.c klass

71. Ketri Taaber – 2.c klass

72. Lee Valli – 2.c klass

73. Uku Aleksanderson – 3.a klass

74. Tristan Ossul – 3.a klass

75. Lenna Lotta Urmann – 3.a klass

76. Krislin Nikita Varik – 3.a klass

77. Mari-Ann Ala – 3.b klass

78. Roman Ilja – 3.b klass    

79. Lisandra Kolberg – 3.b klass        

80. Gert Koor – 3.b klass

81. Karl-Richard Lemming – 3.b klass

82. Paul Johan Nurme  – 3.b klass                              

83. Perla-Liisa Pärnamaa – 3.b klass

84. Emma Jämsa – 3.c klass

85. Liisi Kaart – 3.c klass                

86. Uku Kaart – 3.c klass        

87. Ott-Kaspar Karu – 3.c klass

88. Robert Mihhalevski – 3.c klass

89. Eva Ollissaar – 3.c klass        

90. Rasmus Pikk – 3.c klass              

91. Chrisette Reisalu – 3.c klass              

92. Elis Soom – 3.c klass

93. Rebeka Tameri – 3.c klass

94. Riin Marii Tamm – 3.c klass

95. Mihkel Kivastik – 4.a klass        

96. Kaspar Koor – 4.a klass

97. Oliver Robert Luulik – 4.a klass

98. Teele Peder – 4.a klass

99. Marten Pogost – 4.a klass

100.  Grettel Puhm – 4.a klass

101.  Mia Rebaste – 4.a klass

102.  Tuuli Salus – 4.a klass

103.  Pärtel Valge – 4.a klass

104.  Andra Hallop – 4.b klass

105.  Rethe Kolberg – 4.b klass

106.  Marta Maasik – 4.b klass

107.  Otto Ojasaar – 4.b klass

108.  Grete Õis – 4.b klass

109.  Maibrit Aas – 4.c klass

110.  Mark Korenevski – 4.c klass

111.  Rasmus Kütt – 4.c klass

112.  Marleen Ollissaar – 4.c klass

113.  Gerty Sulakatko – 4.c klass

114.  Annemari Suvi – 4.c klass

115.  Ken-Renori Urb – 5.a klass

116.  Karl Martin Veski – 5.a klass

117.  Karoliina Kuusik – 5.a klass

118.  Carmen Visnapuu – 5.b klass

119.  Hannali-Hayleen Reinsoo – 6.a klass

120.  Lisete Roosimaa – 6.a klass

121.  Säde Einasto – 6.b klass

122.  Mariann Matteus – 6.b klass

123.  Teele Ploomipuu – 6.b klass

124.  Evalotta Zaćek – 6.b klass

125.  Annabel Taaber – 6.b klass

126.  Oliver Ojakäär – 7.a klass

127.  Grete Karsna – 8.a klass

128.  Sanne-Liisa Lemmats – 8.a klass

129.  Triin Marii Lepp – 8.a klass

130.  Mia Marleen Meeksa – 9. klass


II “väga hea” ja “hea” õppeedukuse eest ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

  1. Simon Cristofer Sikk – 1.a klass
  2. Susanna Tuvi – 1.a klass
  3. Deliisa Tuvike – 1.a klass
  4. Marelle Vahi – 1.a klass
  5. Eliisabet Kaldamäe – 1.b klass
  6. Märten Kannisto – 1.b klass
  7. Jonathan Konks – 1.b klass
  8. Henri William Lemming – 1.b klass
  9. Genely Märtson – 1.b klass
  10. Sten Malmiste – 1.c klass
  11. Nora Prüüs – 1.c klass
  12. Joosep Pärn – 1.c klass
  13. Isabell Veimann – 1.c klass
  14. Steven Arnold Värton – 1.c klass
  15. Sander Konsap – 2.a klass
  16. Kennet Koort – 2.a klass
  17. Kiur Laanesaar – 2.a klass
  18. Lenna Liivat – 2.a klass
  19. Helena Makarevitš – 2.a klass
  20. Martina Meribel Metsmaa – 2.a klass
  21. Rita-Liisa Mooses – 2.a klass
  22. Amalia Rummel da Costa – 2.a klass
  23. Jarek Saks – 2.a klass
  24. Gerit-Karolin Strauss – 2.a klass
  25. Eeri Suslov – 2.a klass
  26. Aron Unt – 2.a klass
  27. Kirsika Kelder – 2.b klass
  28. Romari Mõttus – 2.b klass
  29. Helery Närap – 2.b klass
  30. Rasmus Saaliste – 2.b klass
  31. Sandra Säälik – 2.b klass
  32. Tauri Täpsi – 2.b klass
  33. Delia Elisabeth Vider – 2.b klass
  34. Hendrik Alanurm – 2.c klass
  35. Marie Aliise Bettler – 2.c klass
  36. Gerry-Krismar Hain – 2.c klass
  37. Grete Hein – 2.c klass
  38. Risto Heinoja – 2.c klass
  39. Joosep Hummal – 2.c klass
  40. Jennifer Israel – 2.c klass
  41. Mihkel Kesperi – 2.c klass
  42. Robin Käspri – 2.c klass
  43. Kaarel Ojaste – 2.c klass
  44. Sebastian Ott – 2.c klass
  45. Gregor Ottas – 2.c klass
  46. Emily Villiko – 2.c klass
  47. Johannes Aasna – 3.a klass
  48. Heelika Elbrecht – 3.a klass
  49. Silver Jallai – 3.a klass
  50. Daniel Kaljula – 3.a klass
  51. Madli Kannisto – 3.a klass
  52. Kärol Kullamäe – 3.a klass
  53. Kätlin Käspri – 3.a klass
  54. Erin Lemendik – 3.a klass
  55. Larsen Lubi – 3.a klass
  56. Ivo Lõhmus – 3.a klass
  57. Johan Muhhin – 3.a klass
  58. Merit Nigulas – 3.a klass
  59. Andro Rohtla – 3.a klass
  60. Eveli Silm – 3.a klass  
  61. Kaisa Tali – 3.a klass
  62. Antony Tromp – 3.a klass
  63. Carola Nurm – 3.b klass                      
  64. Brigitta Otsalt – 3.b klass
  65. Miia Prüüs – 3.b klass              
  66. Clara Sandra Põldoja – 3.b klass
  67. Loore-Mia Ruuse – 3.b klass              
  68. Inger Tamm – 3.b klass
  69. Karl Mathias Tamm – 3.b klass              
  70. Heelika Tattar – 3.b klass
  71. Fred Začek – 3.b klass
  72. Hugo Kulaga – 3.c klass                                                                        
  73. Martin Lill – 3.c klass                    
  74. Sten Markkus Luik – 3.c klass                                                            
  75. Katariina Vähk – 3.c klass                                              
  76. Sten Markus Adamson – 4.a klass
  77. Aron Ergma – 4.a klass
  78. Liis Marie Lepp – 4.a klass
  79. Carolina Isabel Migul – 4.a klass
  80. Tõnn Mihhailov – 4.a klass
  81. Hugo Mõttus – 4.a klass
  82. Karmen Orav – 4.a klass
  83. Voldemar Pärn – 4.a klass
  84. Elissa Tõrva – 4.a klass
  85. Marten Kiissel – 4.b klass
  86. Kaur Laanesaar – 4.b klass
  87. Markus Mängel – 4.b klass
  88. Roland Plumer – 4.b klass
  89. Gregor Prükk – 4.b klass
  90. Heili Sikk – 4.b klass
  91. Helena Tamm – 4.b klass
  92. Kenert- Ander Õun – 4.b klass
  93. Heidi Kalg – 4.c klass
  94. Marko Karzubov – 4.c klass
  95. Rait Kazbekov – 4.c klass
  96. Karel Kera – 4.c klass
  97. Emilie Katharina Kodanik – 4.c klass
  98. Berili Kuul – 4.c klass
  99. Lennart Liivamägi – 4.c klass
  100. Mirtel Padar – 4.c klass
  101. Glen Kevin Värton – 4.c klass
  102. Artur Vesterinen – 4.c klass
  103. Kirke Stefani Vider – 4.c klass
  104. Heleri Elbrecht – 5.a klass
  105. Grettel Mirell Kutsar – 5.a klass
  106. Kristjan Martten Kutsar – 5.a klass
  107. Karolina Kuusik – 5.a klass
  108. Lisanne Liivat – 5.a klass
  109. Kirke Tamm – 5.a klass
  110. Reiko Marten Tamm – 5.a klass
  111. Airos Tammur - 5.a klass
  112. Sebastian Villems – 5.a klass
  113. Raimondo Ott – 5.a klass
  114. Senni Aasna – 5.b klass
  115. Erik Aleksanderson – 5.b klass
  116. Lauren Arend – 5.b klass
  117. Gregor Hein – 5.b klass
  118. Karoliina Karm – 5.b klass
  119. Oliver Kiik – 5.b klass
  120. Martin Kool – 5.b klass
  121. Kaspar Koorits – 5.b klass
  122. Elise Lemendik – 5.b klass
  123. Veiko Lupp – 5.b klass
  124. Anett Sasko – 5.b klass
  125. Danil Strutinsky – 5.b klass
  126. Sandra Loos – 6.a klass
  127. Claudia Victoria Migul – 6.a klass 
  128. Emma Ojasaar – 6.a klass
  129. Marten Teska – 6.a klass
  130. Uku Mart Tähnas – 6.a klass
  131. Carmel Vares – 6.a klass
  132. Joonas Voogla – 6.a klass
  133. Erin Amber Anne Dunaway – 6.b klass
  134. Elise Jõgar – 6.b klass
  135. Ksenija Larina – 6.b klass
  136. Maria Elisa Säre – 6.b klass
  137. Karli Joorits – 7.a klass
  138. Kaur Ruben Ragis – 7.a klass
  139. Matis Aleksander Rein – 7.a klass
  140. Aleksander Hendrik Säre – 7.a klass
  141. Oliver Holtsmeier – 7.b klass
  142. Taavi Kont – 7.b klass
  143. Elis Lõhmus  – 7.b klass
  144. Melissa Desire Meeksa – 7.b klass
  145. Liisa Pahmar – 7.b klass
  146. Harry Pihlik – 7.b klass
  147. Barbara Põldmaa – 7.b klass
  148. Angelica Rumjantsev – 7.b klass
  149. Angeli Tromp – 7.b klass
  150. Elenor Tõrva – 7.b klass
  151. Aleksander Vähk – 7.b klass
  152. Sireliis Loos – 8.a klass
  153. Romario Lääne – 8.a klass
  154. Emilija Mutso – 8.a klass
  155. Merit Visnapuu – 8.a klass
  156. Karen Kristal Anne Dunaway – 8.b klass
  157. Aron Mattias Kelder – 8.b klass
  158. Kätriin Kivimets – 8.b klass
  159. Hanna-Greta Mihhailova – 8.b klass
  160. Ralf Paat – 8.b klass
  161. Laura Tamm – 8.b klass
  162. Marleen Jelizavetski – 9.klass
  163. Oliver Jõgar – 9.klass
  164. Äli Ollissaar – 9.klass
  165. Revon Tammur – 9.klass




Andres Jõgar

Direktor




Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri