Viitnalaager 2019

27. juuni 2019, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

Viitnalaager 2019 on augustis, REGISTREERUMINE KESTAB!


Hei!

Õpilaste Teaduslik Ühing kutsub Sind Viitnalaagrisse!


Laager on traditsiooniline ja seni väga populaarne kahe- ja poolepäevane üritus, mis toimub igal aastal augustikuus Lääne-Virumaal, Viitnal. Selleaastased laagri loengud ja keskustelud koonduvad TASAKAALU ümber. 


Erinevate alade teadlased ja asjatundjad toovad õpilasteni oma uurimisvaldkonna põnevad küsimused ja analüüsivad neid just tasakaalu vaatenurgast. Laagri täpsem kava ja esinejad saavad selgeks juulikuu lõpus.


Viitnalaagri tegevused algavad 11. augustil kell 14.00 ja lõpevad 13. augusti lõunaks. Enamik programmilisest tegevusest toimub järveäärse maja kaminasaalis ja suures õuetelgis.


Laagriliste kasutada on kaks sauna ning ilusa ilma korral ka lõkkeplatsid. Ujuda saab Viitna Linajärves. Traditsiooniliselt toimub teisel päeval retk Viitna lähiümbruses, kus tutvutakse kohalike vaatamisväärsustega ja räägitakse juurde põnevaid lugusid.


Ööbimine on 2-4-kohalistes tubades. Pesemisvõimalus ja WC on tubades. Toitlustamine on kolm korda päevas, lisaks õhtused grillimised.


Kõik laagris pakutav on osalejatele tasuta ja kompenseerime ka kohale- ja kojusõidukulud. Tallinnast Lastekodu 48 eest väljub 11.08 kell 13 tasuta buss, millega 13.08 pärast laagrit ka tagasi saab.


Isikliku auto kasutamise hüvitame siis, kui see on majanduslikult põhjendatud ja muud võimalust kohaletulekuks ei ole.


REGISTREERU ja jälgi informatsiooni veebis: https://www.etag.ee/tegevused/teadpop/opilaste-teaduslik-uhing/viitnalaager-2019/


Lisainfo
Kaili Kaseorg-Cremona või Margit Lehis
e-post kaili.kaseorg@etag.ee või margit.lehis@etag.ee
Tel 5805 0869 või 520 3270

Teaduse populariseerimise osakond
Eesti Teadusagentuur
Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri