II õppeveerandi tublimad õppurid

22. detsember 2020, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

K Ä S K K I R I                                                                               22.12.2020     nr 3.-11/23

 

Kiituse avaldamine




A v a l d a n   k i i t u s t

 

2020/2021 õppeaasta II õppeveerandi õppetulemuste eest alljärgnevalt:

 

I  “väga hea” õppeedukuse ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

                       

1.      Lea Alanurm – 1.a klass

2.      Adele Aruoja – 1.a klass

3.      Konrad Bruus – 1.a klass

4.      Helisandra Koort – 1.a klass

5.      Kerstin Liivamägi – 1.a klass

6.      Aron Lilleorg – 1.a klass

7.      Heleen Lomp – 1.a klass

8.      Greteli Otsa – 1.a klass

9.      Meelis Pill – 1.a klass

10.    Mirell Punder – 1.a klass

11.    Emeline Põldsepp – 1.a klass

12.    Evar Silm – 1.a klass

13.    Naomi Urb – 1.a klass

14.    Tiivi Urb – 1.a klass

15.    Henri Hinno – 1.b klass

16.    Keiti Hüsse – 1.b klass

17.    Elisabet Israel – 1.b klass

18.    Martin Kilk – 1.b klass

19.    Marten Lind – 1.b klass

20.    Rasmus Lind – 1.b klass

21.    Evelina Mutso – 1.b klass

22.    Mia-Liisa Paomets – 1.b klass

23.    Oliver Saalits – 1.b klass

24.    Rodion Zubov – 1.b klass

25.    Kenneth Tartu – 1.b klass

26.    Vanessa Vagul – 1.b klass

27.    Laureta Vares – 1.b klass

28.    Birgit Õis – 1.b klass

29.    Sandro Meitern – 1.b klass

30.    Darleen Anton – 1.c klass

31.    Teele Kelder – 1.c klass

32.    Sten Kivisild – 1.c klass

33.    Kian Ain Kont – 1.c klass

34.    Ruby Milius – 1.c klass

35.    Kristo Nõmm – 1.c klass

36.    Helen Ojaste – 1.c klass

37.    Robi Ott – 1.c klass

38.    Robin Paat – 1.c klass

39.    Laureen Soopalu – 1.c klass

40.    Adeele Tani – 1.c klass

41.    Jaan Tani – 1.c klass

42.    Hardo Tattar – 1.c klass

43.    Rait Ragnar Veski – 1.c klass

44.    Flora Kaasik – 2.a klass

45.    Mia Grete Kallson – 2.a klass

46.    Luise Märss – 2.a klass

47.    Birgita Pärn – 2.a klass

48.    Paula Rebaste – 2.a klass

49.    Elisabel Sarapuu – 2.a klass

50.    Rosanna Säälik – 2.a klass

51.    Albert Voolaid – 2.a klass

52.    Hugo Hõbejärv – 2.b klass

53.    Rahel Jõemägi – 2.b klass

54.    Veronika Sepp – 2.b klass

55.    Otto Silver Tähnas – 2.b klass

56.    Elisabeth Traat – 2.b klass

57.    Nora Liisa Vaarask – 2.b klass

58.    Erle Ehasalu – 2.c klass

59.    Eliise Kadastu – 2.c klass

60.    Oliver Kilk – 2.c klass

61.    Merida Konrad – 2.c klass

62.    Anette Kool – 2.c klass

63.    Bairon Kuusik – 2.c klass

64.    Ariana Nikitin – 2.c klass

65.    Markus Padar – 2.c klass

66.    Gregor Sahk – 2.c klass

67.    Christelle Soosaar – 2.c klass

68.    Taavi Taavel – 2.c klass

69.    Lisandra Annuk – 2.d klass

70.    Katariina Karm – 2.d klass

71.    Karolina Emilia Kirss – 2.d klass

72.    Elisabet Kriisk – 2.d klass

73.    Romili Känd – 2.d klass

74.    Anni Marii Meos – 2.d klass

75.    Robin Robert Mooses – 2.d klass

76.    Ciara Nurm – 2.d klass

77.    Hugo Paade – 2.d klass

78.    Reiko Raudsepp – 2.d klass

79.    Elsa Helin Tammekun – 2.d klass

80.    Hanna Allvere – 3.a klass

81.    Rasmus Kajalaid – 3.a klass

82.    Juhan Kivastik – 3.a klass

83.    Mette Mirjam Kuusik – 3.a klass

84.    Sander Metsa – 3.a klass

85.    Alari Reiman – 3.a klass

86.    Gregor Soom – 3.a klass

87.    Tõnis Timma – 3.a klass

88.    Grete Joorits – 3.b klass

89.    Jaron Joosing – 3.b klass

90.    Egle Järvik – 3.b klass

91.    Rasmus Kaldaäe – 3.b klass

92.    Gerda Kullamäe – 3.b klass

93.    Mirtel Kõrts – 3.b klass

94.    Mari Muhhin – 3.b klass

95.    Genely Märtson – 3.b klass

96.    Heidi Nigulas – 3.b klass

97.    Grete Sofia Salutamm – 3.b klass

98.    Lisbet Hillak – 3.c klass

99.    Mia Lihtsa – 3.c klass

100.  Märten Liivamägi – 3.c klass

101.  Kädily Muru – 3.c klass

102.  Nette Ossul – 3.c klass

103.  Miia Rannamees – 3.c klass

104.  Tomi Tristan Tuul – 3.c klass

105.  Karoliina Vähk – 3.c klass

106.  Steven Arnold Värton – 3.c klass

107.  Rebeka Hõbejärv – 4.a klass

108.  Mia Johanna Kadastu – 4.a klass

109.  Ekke Karl Kuusik – 4.a klass

110.  Oliver Kütt – 4.a klass

111.  Riko Matto – 4.a klass

112.  Otto Rebaste – 4.a klass

113.  Uljana Vallimets – 4.a klass

114.  Karl Koho – 4.b klass

115.  Lauri Kärsin – .b klass

116.  Lisandra Lehemets – 4.b klass

117.  Ketriin Lepik – 4.b klass

118.  Romari Mõttus – 4.b klass

119.  Egert Paarop – 4.b klass

120.  Isabella Ploomipuu – 4.b klass

121.  Sandra Säälik – 4.b klass

122.  Saskia Toots – 4.b klass

123.  Eliisa Uibo – 4.b klass

124.  Oliver Adamson – 4.c klass

125.  Simon Kimmel – 4.c klass

126.  Hannaly Laaneoja – 4.c klass

127.  Sebastian Maaring – 4.c klass

128.  Anete Isadora Sööt – 4.c klass

129.  ***** – 4.c klass

130.  Lee Valli – 4.c klass

131.  Daniel Kaljula – 5.a klass

132.  Tristan Ossul – 5.a klass

133.  Lenna Lotta Urmann – 5.a klass

134.  Krislin Nikita Varik – 5.a klass

135.  Lisandra Kolberg – 5.b klass        

136.  Karl Richard Lemming – 5.b klass        

137.  ***** – 5.b klass        

138.  Perla-Liisa Pärnamaa – 5.b klass        

139.  Fred Zacek – 5.b klass              

140.  Jaan Einasto – 5.c klass

141.  Liisi Kaart – 5.c klass

142.  Uku Kaart – 5.c klass

143.  Chrisette Reisalu – 5.c klass              

144.  Elis Soom – 5.c klass

145.  Rebeka Tameri – 5.c klass

146.  Riin Marii Tamm – 5.c klass

147.  Sten Markus Adamson – 6.a klass                            

148.  Mihkel Kivastik – 6.a klass        

149.  Teele Põder – 6.a klass

150.  Tuuli Salus – 6.a klass

151.  Elissa Tõrva – 6.a klass        

152.  Pärtel Valge – 6.a klass

153.  Mark Korenevski – 6.c klass

154.  Gerty Sulakatko – 6.c klass

155.  ***** – 6.c klass

156.  Lauren Arand – 7.b klass

157.  Carmen Visnapuu – 7.b klass

158.  Hannali-Hayleen Reinsoo – 8.a klass

159.  Lisete Roosimaa – 8.a klass

160.  Säde Einasto – 8.b klass

161.  Mariann Matteus – 8.b klass

162.  Doris Märss – 8.b klass

163.  Teele Ploomipuu – 8.b klass

164.  Evalotta Začek – 8.b klass

165.  ***** – 8.b klass

166.  Oliver Ojakäär – 9.a klass

167.  Kaur Ruben Ragis – 9.a klass

168.  Joosep Tekku – 9.b klass

169.  Elenor Tõrva – 9.b klass

 

II “väga hea” ja “hea” õppeedukuse eest ning “eeskujuliku” ja “hea” käitumise eest

 

1.   Aron Kull – 1.a klass

2.   Eleanor Mõttus – 1.a klass

3.   Otto Nõmmoja – 1.a klass

4.   Eboni Ljamin – 1.b klass

5.   Richard Mänd – 1.b klass

6.   Devon Johanson – 1.b klass

7.   Mirell Kallikorm – 1.c klass

8.   Johannes Lall – 1.c klass

9.   Liisbeth Lossmann – 1.c klass

10. Renee Raudtits – 1.c klass

11. Andero Rudnitski – 1.c klass

12. Uku Märt Arund – 2.a klass

13. Joonas Grossthal – 2.a klass

14. Stefi Jõgisu – 2.a klass

15. Melora Kesvatera – 2.a klass

16. Eva Otsa – 2.a klass

17. Kelis Post – 2.a klass

18. Keiu Tali – 2.a klass

19. Alar Trei – 2.a klass

20. Chaterine Valge – 2.a klass

21. Claudia Valge – 2.a klass

22. Uku Valli – 2.a klass

23. Jaan Jaagup Maarng – 2.b klass

24. Chris Pedosk – 2.b klass

25. Mattias Peetsalu – 2.b klass

26.  Tormi Tamm – 2.b klass

27. Kassandra Vuks – 2.b klass

28. Andreas Abel 2.c klass

29. Eva Dõhne – 2.c klass

30. Hendrik Jõesaar – 2.c klass

31. Eva-Lota Leib – 2.c klass

32.  Robert Rumjantsev 2.c klass

33.  Hanna-Brita Ruuse – 2.c klass

34.  Emily Nicole Starikova 2.c klass

35. Kevin Hain – 2.d klass

36. Adele Victoria Kalja – 2.d klass

37. Greete Merleene Kalja – 2.d klass

38. Rosanna Lehemets – 2.d klass

39. Uku-Arthur Villiko – 2.d klass

40. Katriin Ala – 3.a klass

41. Kaspar Helü – 3.a klass

42. Hendrik-Mattias Mihailov – 3.a klass

43. Greogr Põldre – 3.a klass

44. Kerten Reisalu – 3.a klass

45. Stella Rebecca Saarna – 3.a klass

46. Rebeka Saks – 3.a klass

47. Susanna Tuvi – 3.a klass

48. Deliisa Tuvike – 3.a klass

49. Agne Järvik – 3.b klass

50. Eliisabet Kaldamäe – 3.b klass

51. Märten Kannisto – 3.b klass

52. Marten Kask – 3.b klass

53. Martin Kolomiets – 3.b klass

54. Jonathan Konks – 3.b klass

55. Lisete Koortis – 3.b klass

56. Henri William Lemming – 3.b klass

57. Eero Mõttus – 3.b klass

58. Sebastian Ojaniit – 3.b klass

59. Madli Otsa – 3.b klass

60. Patric Utsar – 3.b klass

61. Kari Kindsigo – 3.c klass

62. Marten Meerits – 3.c klas

63. Daniel Mutso – 3.c klass

64. Joosep Ojaperv – 3.c klass

65. Kätliis Piirikivi – 3.c klass

66. Nora Prüüs – 3.c klass

67. Isabell Veiman – 3.c klass

68. Kristel Kangro – 4.a klass

69. Sander Konsap – 4.a klass

70. Kiur Laanesaar – 4.a klass

71. Rita-Liisa Mooses – 4.a klass

72. Joonas Mäeorg – 4.a klass

73. Amalia Rummel da Costa – 4.a klass

74. Jarek Saks – 4.a klass

75. Eleriin Sarapuu – 4.a klass

76. Aron Soosaar – 4.a klass

77. Gerit-Karolin Strauss – 4.a klass

78. Eeri Suslov – 4.a klass

79. Agor-Andreas Jõesaar – 4.b klass

80. Kirsika Kelder – 4.b klass

81. Sten Mitt – 4.b klass

82. Helery Närap – 4.b klass

83. Loola Sillamaa – 4.b klass

84. Taavi Täpsi – 4.b klass

85. Tauri Täpsi – 4.b klass

86. Delia Elisabeth Vider – 4.b klass

87. Hendrik Alanurm – 4.c klass

88. Marie Aliise Bettler – 4.c klass

89. Risto Heinoja – 4.c klass

90. Joosep Hummal – 4.c klass

91. Jennifer Israel – 4.c klass

92. Robin Käspri – 4.c klass

93. Kaarel Ojaste – 4.c klass

94. Sebastian Ott – 4.c klass

95. Emily Villiko – 4.c klass

96. Uku Aleksanderson – 5.a klass

97. Heron Helemets – 5.a klass

98. Silver Jallai – 5.a klass

99. Madli Kannisto – 5.a klass

100. Kätlin Käspri – 5.a klass

101. Renald Mattias Kronbergs – 5.a klass

102. Kärol Kullamäe – 5.a klass

103. Larsen Lubi – 5.a klass

104. Johan Muhhin – 5.a klass

105. Merit Nigulas – 5.a klass

106. Mona Nõmmoja – 5.a klass

107. Eveli Silm – 5.a klass

108. Kaisa Tali – 5.a klass

109. Roman Ilja – 5.b klass        

110. Gert Koort – 5.b klass        

111. Carola Nurm – 5.b klass        

112. Paul Johan Nurme – 5.b klass        

113. Brigitta Otsalt – 5.b klass        

114. Miia Prüüs – 5.b klass        

115. Clara Sandra Põldoja – 5.b klass        

116. Loore-Mia Ruuse – 5.b klass        

117. Inger Tamm – 5.b klass        

118. Emma Jämsa – 5.c klass

119. Emmeliine Kallikorm – 5.c klass      

120. Ott-Kaspar Karu – 5.c klass

121. Hugo Kulaga – 5.c klass

122. Sten Markkus Luik – 5.c klass    

123. Robert Mihhalevski – 5.c klass

124. Eva Ollissaar – 5.c klass

125. Robert Sasi – 5.c klass

126. Katariina Vähk – 5.c klass

127. Kaspar Koor – 6.a klass        

128. Liis Marie Lepp – 6.a klass        

129. Carolina Isabel Migul – 6.a klass        

130. Hugo Mõttus – 6.a klass        

131. Grettel Puhm – 6.a klass        

132. Mia Rebaste – 6.a klass

133. Andra Hallop – 6.b klass  

134. Liisi Kesperi – 6.b klass        

135. Marten Kiissel – 6.b klass        

136. Rethe Kolberg – 6.b klass        

137. Roland Plumer – 6.b klass        

138. Gregor Prükk – 6.b klass        

139. Helena Tamm – 6.b klass              

140. Grete Õis – 6.b klass

141. Kenert Ander Õun – 6.b klass        

142. Maibrit Aas – 6.c klass

143. Heidi Kalg – 6.c klass

144. Marko Karzubov – 6.c klass

145. Emilie Katharina Kodanik – 6.c klass

146. Berili Kuul – 6.c klass

147. Henri Lehtmaa – 6.c klass

148. Lennart Liivamägi – 6.c klass

149. Marleen Ollissaar – 6.c klass

150. Mirtel Padar – 6.c klass

151. Glen Kevin Värton – 6.c klass

152. Artur Vesterinen – 6.c klass

153. Kirke Stefani Vider – 6.c klass

154. Heleri Elbrecht – 7.a klass

155. Grettel Mirell Kutsar – 7.a klass

156. Kristjan Martten Kutsar – 7.a klass

157. Karolina Kuusik – 7.a klass

158. Lisanne Liivat – 7.a klass

159. Lenna Peebu – 7.a klass

160. Kirke Tamm – 7.a klass

161. Airos Tammur – 7.a klass

162. Ken-Renori Urb – 7.a klass

163. Karl Martin Veski – 7.a klass

164. Artur Kaalep – 7.a klass

165. Senni Aasna – 7.b klass

166. Erik Aleksanderson – 7.b klass

167. Gregor Hein – 7.b klass

168. Karoliina Karm – 7.b klass

169. Martin Kool – 7.b klass

170. Kaspar Koorits – 7.b klass

171. Elise Lemendik – 7.b klass

172. Mirtel Ostra – 7.b klass

173. Anett Sasko – 7.b klass

174. Sandra Loos – 8.a klass

175. Claudia Victoria Migul – 8.a klass

176. Oskar Orav – 8.a klass

177. Helena Reintamm – 8.a klass

178. Uku Mart Tähnas – 8.a klass

179. Carmel Vares – 8.a klass

180. Elise Jõgar – 8.b klass

181. Ksenija Larina – 8.b klass

182. Maria Elisa Säre – 8.b klass

183. Karli Joorits – 9.a klass

184. Marie Heleene Kalja – 9.a klass

185. Matis Aleksander Rein – 9.a klass

186. Taavi Kont – 9.b klass

187. Melissa Desire Meeksa – 9.b klass

188. Liisa Pahmar – 9.b klass

189. Barbara Põldmaa – 9.b klass

190. Angelica Rumjantsev – 9.b klass

191. Angeli Tromp – 9.b klass

 

 

Andres Jõgar

Direktor


* Statistilise üldmulje saamiseks oleme esitanud käskkirja tervikuna ja nende laste nimed, kelle vanemad ei soovi lapse andmeid avalikustada, oleme asendanud tärnidega.



Kommentaarid: 0


Lisa kommentaar

Email again:
Nimi
E-mail
Kommenteeri