Kõrveküla Põhikooli juhised nakatumisohu minimeerimiseks 2020/2021. õppeaastaks

2. september 2020, Kõrveküla infojuht, Kommentaarid: 0

• Kooli tullakse tervena. Ka väiksemate haigusnähtudega (nt nohu) jäädakse koju.
  • Kui õpilane soovib, siis võib kasutada isiklikku maski - kandmise kohustust ei ole.
  • Õpilasel on kaasas käte puhastamiseks mõeldud niisutatud salvrätid.
  • Õpilane paneb riidenagisse üleriided, muid riideid ei ladustata.
  • Peamajas ei ole I õppeveerandi jooksul vahetusjalatsite kandmine kohustuslik.
  • Sööklamoodulis jalanõusid ei vahetata ega võeta ära.
  • Toitlustamine toimub sööklamoodulis hajutatud graafiku alusel (sisenemine keskmisest uksest):
    • 9.40 - 1.A+B+C
    • 10.00 - 2.A+B+C+D
    • 10.20 - 3.A+B+C
    • 10.45 - 4.A+B+C
    • 11.05 - 5.A+B+C
    • 11.30 - 6.A+B+C ja 7.B
    • 11.50 - 7.A, 8.A+B ja 9.A+B
  • Lapsevanemad ja kõrvalised isikud kooli siseruumidesse ei tule (va erijuhtudel ja eelneval kokkuleppel).
  • Nõusolekut reisile minekuks kool ei anna. Vanema soovil reisile läinud laps peab sellest klassijuhatajat teavitama ning pärast naasmist viibima kodus 14 päeva eneseisolatsioonis.
  • Koolist puudumise korral sooritab õpilane suurema kaaluga hindelise töö distantsilt või kokkuleppel õpetajaga kooli tulles.
  • Haigustunnustega lapsele kutsutakse lapsevanem koheselt järele, eelnevat kontrolli kooli meditsiinitöötaja poolt ei toimu.
  • Kui õpilane või tema lähikondlane on olnud kontaktis koroonahaige inimesega, siis tuleb sellest koheselt klassijuhatajat teavitada.
  • Klassi või kogu kooli distantsõppele jäämise korral jätkame numbrilise hindamisega kõigis kooliastmetes.

• Kommentaarid: 0