12.oktoobril esindas Kõrveküla kooli Tähetargapäeval Elvas võistkond koosseisus Simon Kimmel 1.c klassist, Fred Zacek 2.b klassist, Mark Korenevski 3.c klassist.

10. oktoobril toimunud maakonna ettelugemisvõistlusel esindasid kooli Ken-Renori Urb (4.a kl) ja Robert Kiik (4.b kl).

Esmaspäeval, 9. oktoobril osalesid Joosep Tekku, Kaur Ruben Ragis, Harry Pihlik, Oliver Jõekäär, Karli Joorits 6. klasside õpioskuste võistlusel ning saavutasid 4. koha.

7. septembril toimus Tartu Laulupeomuuseumis X Tartu Laulupeomuuseumi joonistusvõistlus „Mina ka ...“, sarjast „Laste– ja noortekultuuriaasta 2017“ . Võislesid lapsed 15-st Tartu linna ja maakonna koolist. Meie koolist võtsid osa Heelika Elbrecht, Mia Rebaste, Heleri Elbrecht ja Mark Korenevski (juhendaja õpetaja Külvi Rebaste). Mark Korenevski töö võitis eripreemia.

Tartumaa koolinoorte maastikuteatejooksu meistrivõistlused Lähtel. Meie kooli 6.-7. klasside võistkond (Geiri Kuusik, Kenneth Rumjantsev, Grete Karsna, Alex Bogoljubov, Laura Tamm, Oliver Ojakäär, Kätriin Kivimets, Renary Harak, esindaja Marie Heleene Kalja) saavutas 2. koha. ja 4.-5. klasside võistkond (Karolina Kuusik, Erik Aleksanderson, Carmel Vares, Karl Martin Veski, Senni Aasna, Artur Sareal, Teele Ploomipuu, Lukas Tõnisson, esindaja Elise Lemendik5. koha. Stardis oli 10 kooli võistkonnad.

Meie kooli meeskond saavutas II. koha Tartumaa koolinoorte KV jalgpallis (03.10.2017 Ülenurmel; 2003/ 2004 sündinud poisid):

1. Marcus Agarmaa;
2. Sten Erik Keem;