Kõrveküla Põhikooli 4.-6.klasside poiste võistkond saavutas Tartumaa koolinoorte MV jalgpallis 3. koha. Osavõtjaid antud vanusegrupis oli 9 võistkonda. Võistkonnas mängisid:
Johannes Truus 6.A
Joosep Sibul 6.D
Rait-Ragnar Veski 5.C
Andreas Abel 6.C
Markus Padar 6.C
Herbert Murumaa 6.D
Albert Voolaid 6.A
Davit Johanson 6.B
Hubert Raud 6.D
Meeskonda juhendas treener Mait Kuusik.

**********************************************************************

15. Laulupeomuuseumi joonistusvõistlusel “Minu Tartu” osalesid meie koolist:

2.a- Heleene Koort
3.a- Kristella Jevdokimov
4. c – Emily Guljajev
5. c – Ruby Milius
6.a - Keiu Tali

Keiu Tali (juhendaja Külvi Rebaste) ja Emily Guljajev (juhendaja õpetaja Jana Post) saavutasid eripreemiad. Palju õnne!

Tartumaa koolinoorte meistrivõistlustel maastikuteatejooksus saavutasid Kõrveküla Põhikooli võistkonnad suurepäraseid tulemusi.

1. koht 1. - 2. klasside võistkond:
1. Karoli Kukk, 2. Gregor Henri Antsov, 3. Elisabeth Anton, 4. Hugo Reinthal, 5. Elina Kiisk, 6. Kaspar Lõhmus, 7. Karoliina Salumets, 8. Aleksander Põldsepp

1. koht 6. - 7. klasside 1. võistkond:
1. Karoliina Vähk, 2. Alari Reimann, 3. Heidi Nigulas, 4. Oliver Viljak, 5. Lisbet Hillak, 6. Albert Voolaid, 7. Josefine Joorits, 8. Hugo Paade

2. koht 3. - 5. klasside võistkond:
1.Mirelle Kruusa, 2. Aron Kull, 3. Mirell Punder, 4. Marten Lubja, 5. Mia-Liisi Pajur, 6. Rait Ragnar Veski, 7. Mia Maria Teppo, 8. Konrad Bruus

3. koht 8.- 9. klasside võistkond:
1. Erin Lemendik, 2. Daniel Kaljula, 3. Merit Nigulas, 4. Tristan Ossul, 5. Lenna Lota Urmann, 6. Otto Rebaste, 7. Isabella Ploomipuu, 8. Ekke Karl Kuusik

4. koht 6.-7. klasside 2.võistkond
1. Nette Ossul, 2. Gregor Põldre, 3. Isabell Veiman, 4. Rasmus Kaljalaid, 5. Nora Prüüs, 6. Gregor Sahk, 7. Mariia Koval, 8. Taavi Taavel

***************************************************************************************

Septembri kolmandal nädalavahetusel peeti Eesti BMX jalgrattakrossi suvise karikaetapi viimased sõidud. Võeti ka kokku kogu suve kestnud rahvusvaheline karikasari Estonian BMX Open CUP 2024, milles oli 10 etappi ning osalejaid oli nii Lätist, Soomest, Hispaaniast kui ka Suurbrittanniast. Kõrveküla Põhikooli õpilased tõid koju mitmed karikad:
Maia Tani (G7-8) 1.koht
Ats Helemets (B7-8) 2.koht
Hans Helemets (B9-10) 1.koht
Adeele Tani (G11-12) 1.koht
Gregor Sahk (B11-12) 2.koht
Hugo Laev (B11-12) 9.koht
Heron Helemets (B15+) 6.koht

Kõrveküla Põhikooli noored karikavõitjad Tallinnas karikasarja viimasel etapil Uuesalus.)

Samuti osalesid Kõrveküla Põhikoolist suvisel Soomes peetaval karikasarjas, kus auhinnalised kohad tõid koju:
Maia Tani (G-7-8) 1.koht
Adeele Tani (G11-12) 3.koht

Tartumaa koolinoorte karikavõistlustel saavutasid Kõrveküla Põhikooli tüdrukud suurepärase 3. koha.
Tublid noored kergejõustiklased, auhinnalised kohad:
Josefine Joorits 1. koht kõrgus, 2. koht kaugus
Isabella Ploomipuu  2. koht 400m, 2. koht  100m
Lenna Lotta Urmann 2. koht kõrgus, 5. koht kaugus
Kädily Muru esindas kooli tubli esitusega kuulis ja kettaheites.

Suvel, juuli esimesel nädalavahetusel peeti Lätis Valmieras Eesti Meistrivõistlused BMX jalgrattakrossis. Kõrveküla Põhikoolist osales seal mitmeid õpilasi ning koju toodi ka uhked auhinnakohad:

Maia Tani (G7-8) 1.koht
Ats Helemets (B7-8) 3.koht
Hans Helemets (B9-10) 1.koht
Kõu Valli (B9-10) 8.koht
Adeele Tani (G11-12) 1.koht
Hugo Laev (B11-12) 2.koht
Uku Valli (B13-14) 11.koht
Heron Helemets (B15+) 4.koht
Pärtel Valge (MJ) 7.koht

Kõrveküla Põhikooli noored Eesti Meistrivõistlustel BMX jalgrattakrossis 2024 Lätis Valmieras.