Kolmapäeval (17.04) toimusid meie kooli spordihoones Tartumaa 3x3 korvpalli meistrivõistlused 4.-7. klassidele.
Meie koolist oli võistlemas mitmeid õpilasi ning meie kooli parimad kohad saavutasid:

3. koht - Patric Utsar, Oliver Viljak, Tormi Jõemägi, Simon Kimmel

16. aprill osales Martin Lill Eesti Discgolfi Liidu poolt koordineeritud koolinoorte discgolfi sariüritus SNÄP.
Poisid 1-9 klass arvestuses sai Martin tubli 2. koha ning kvalifitseerus finaaletapile.

6.aprillil osalesid neli (Uku Aleksanderson, Paul Johan Nurme, Johan Muhhin, Jaan Einasto) 8. klassi noormeest Tartus Tartumaa koolinoorte meistrivõistlused tõstmises.

Jaan Einasto saavutas oma kategoorias 1. koha, kogusumma 114 kg.

Piirkondlikul emakeeleolümpiaadil esindasid meid väga edukalt järgmised õpilased:

         Alesja Karpenko 7. koht.

Tublisti esinesid ka Naomi Urb, Martin Kilk, Rait Ragnar Veski, Rahel Jõemägi.

XXI Tartumaa lasteraamatupäeval “Minu unistuste puhkus” saavutasid auhinnalisi kohti järgmised õpilased:

Juttude kategoorias II koht Anna Marie Puuorg 2.a klassist (juh Külvi Rebaste)

Luuletuste kategoorias eripreemia Sten Jõgisu 2.a klassist (juh Külvi Rebaste)

Kunstitööde kategoorias eripreemiad:

1.-3. klassid: Kristella Jevdokimov 2.a klassist (juh Külvi Rebaste)

4.-6. klassid:   Helisandra Koort 4.a klassist (juh Jana Post)

7.-9. klassid:  Tuuli Salus 9.a klassist (juh Jana Post) ja Pärtel Valge 9.a klassist (juh Jana Post)

II koht 4.-6. klassid: Amanda Anett Aruste 6.a klassist (juh Külvi Rebaste)

III koht 4.-6. klassid: Rebeka Saks 6.a klassist (juh Külvi Rebaste)

I koht 7.-9. klassid: Mia Rebaste (juh Jana Post)

III koht 7.-9. klassid: Annemari Suvi (juh Jana Post)

*****************************************************************************************************************

Novembrist 2023 kuni märtsini 2024 toimusid 13. Tartu linna talvised karikavõistlused BMX krossis. Võistlus koosnes viiest etapist, milles võisteldi igal korral esimesel päeval parima aja peale ning teisel päeval parima koha peale. Võistlustel osalesid väga edukalt mitmed Kõrveküla Põhikooli õpilased. Viie etapi parimatena võitsid meie koolist karika:

Pärtel Valge (9.a) - EM arvestuses III koht

J. V. Veski nim Maarja-Magdaleena Põhikooli poolt korraldatud  keeleteadlase J. V. Veski 150. sünniaastapäevale ja emakeelepäevale pühendatud õpilaste omaloominguvõistlusel saavutasid häid tulemusi järgmised õpilased:

3.koht Adele Aruoja, 4.a klass, juhendaja Jana Post

Eripreemia tugeva graffiti stiilitaju eest, Kaspar Helü, 6.a kl, juhendaja Külvi Rebaste

Eripreemia julguse ja hea kompositsiooni eest, Alari Reiman  6.a kl, juhendaja Külvi Rebaste

7.-9.klassid

1.koht Teele Põder, 9.a klass, juhendaja Jana Post

2.koht Heidi Kalg 9.c klass, juhendaja Jana Post

3.koht Rait Kazbekov, 9.c klass, juhendaja Jana Post

Eripreemia väga laheda elementidest kombinatsiooni eest, Adeele Kiis 7.c klass, juhendaja Jana Post

Eripreemia hea tulemuse eest minimaalsete võtete ja vahenditega, Kirke Stefani Vider, 9.c klass

Tartu linna ja maakonna 1.-3. klasside õpilaste joonistuskonkursil "Talvine aialindude toidulaud" sai Ruuben Kruusmann oma töö eest eripreemia ning Ellen Bruusi töö tunnustuse.