Asjad tulevad meie ellu sageli ootamatult ja mõnikord ka sama ootamatult kaovad. Mõnikord lähevad nad katki, siis kasvame neist välja, aga mõnikord asjad lihtsalt kaovad ja me unustame need üldse ära.

Kui ka Sinul on koolipäeva jooksul midagi kaduma läinud (näiteks riided või jalanõud), siis on üsna tõenäoline, et just samal päeval kasvab garderoobis leitud asjade hulk. Igal argipäeval on võimalik tutvuda garderoobis asuva "leitud asjade kotiga". Ükski koolist leitud asi ei lenda prügikasti, vaid liigub just sinna suurde kilekotti.

Leitud telefonid või muud vidinad (ehted või prillid) leiavad tee kantseleisse või õppealajuhataja juurde. Küsi kindlasti ka sealt.

Kuid selleks, et asjad enda omanikke ei saaks hüljata, palume riietele ja jalanõudele kirjutada peale (sisse) nimed, siis on neid lihtsam kohe õigesse kohta tagasi panna.