TÜ teaduskooli e-kursustele registreerimine lõpeb 25. septembril

Oktoobris alustavad õppetegevust Tartu Ülikooli teaduskooli e-kursused põhikooli- ja gümnaasiumiõpilastele. Sel aastal on valikus üle 50 kursuse, mis avardavad eri õppeainetes silmaringi ja aitavad valmistuda olümpiaadideks.

Kuna kellaajalisi kohtumisi kursustel enamasti ei ole, eeldab Moodle’i veebikeskkonnas toimuv õppetöö noorelt iseseisvalt õppimist. Samas pakub e-õpe võimalust koguda uusi teadmisi igas Eestimaa nurgas ja endale sobival ajal.

Teaduskooli e-kursused annavad õpilastele hea ettekujutuse, kuidas näeb välja õppimine Tartu Ülikoolis. Kogu õppetöö vältel on osalejatele tagatud juhendaja tugi ja kursuse läbimisel saavad õpilased Tartu Ülikooli tunnistuse.

Enamik kursusi algab oktoobris ja lõpeb aprillis. Nende sisuga tutvuda ja osalejaks registreeruda saab teaduskooli e-õppekeskuse lehel (https://e-oppekeskus.ee/kursused/) 25. septembrini või seni, kuni kohti jätkub.

Osa kursusi alustab jaanuaris, neile on võimalik registreeruda uue aasta alguseni.

Lisateave: Kelli Hanschmidt, Tartu Ülikooli teaduskooli võistlus- ja õppekorralduse peaspetsialist, 529 8272, kelli.hanschmidt@ut.ee

TÜ teaduskoolis korraldatakse alates sügisest kooliõpilastele taas huviringe
KUIDAS AIDATA LAPSEL ÕPPIDA JA KESKENDUDA?